Hakkımızda

 

Şirket Profili

Her Mutfakta...
Bugün sektörün öncü ve lider kuruluşu olan, modern tesisleriyle daima örnek alınan Tadalım Baharat'ın öyküsü, özel yetiştirilmiş bitkilerden mutfaklarınıza kadar uzanır."Sağlıklı, leziz ve kaliteli" ürün sunmayı hedefleyen Tadalım Baharat, bu hedefe ancak "gelişmiş teknoloji, hijyenik üretim ve kaliteli sunum" ile ulaşılabileceğinin farkındadır. Bu bilinçle dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından izleyen Tadalım Baharat,  son derece modern tesisleriyle tüm sektöre örnek olur.Kurulduğu günden itibaren hijyen, sağlık ve kalite ilkelerinden asla ödün vermeyen Tadalım Baharat'ta kalite kontrolleri üretim öncesinden başlar ve ürün tüketiciye ulaşana kadar sürer.

Tüketicinin içi Tadalım Baharat ile Rahat!
Tadalım Baharat'ı sektöründe öne çıkaran temel özellikleri; kaliteli hammadde seçimi ve hijyenik üretimidir. Baharattaki öncelikli kalite göstergesi ise tat ve kokudur. Baharatın kalitesi yetiştiği ortama yani; iklim, toprak ve coğrafya koşullarına bağlıdır. Bu nedenle Tadalım Baharat ürünlerini en iyi yetiştirildikleri yörelerden seçer. Ürün kalitesini artırmanın bir diğer koşulu da kalite kontrollerini üretim öncesinde başlatmaktır. Tadalım Baharat çiftçilerin, ziraat mühendisleri kontrolünde üretim yapmalarını ve bu şekilde ürün kalitesinin en üst seviyeye çıkmasını sağlar. Gerekli analizlerden geçirilmeden üretilen ve tüketiciye sunulan baharatlar insan sağlığını tehdit edici bir çok hastalığa neden olabilirler. Bu nedenle baharatın teknolojik ortamda çeşitli fiziksel ve mikrobiyolojik işlemlerden geçirilmesi, tadının ve özelliğinin bozulmadan temizlenmesi son derece önemlidir. Özellikle kırmızı biber, topraktan aldığı bazı küf bakterileri yüzünden, doğru şartlarda ve teknolojik bir ortamda kurutma işlemine ve hijyenik koşullarda üretime tabi tutulmazsa, insan sağlığı için son derece riskli olan aflatoksin maddesini barındırır. Tadalım Baharat'ın asıl farkı da bu noktada Tadalım Baharat ürünleri aflatoksin içermez!Kırmızı biber ve sebze kurutma gibi işlemlerini Gaziantep'te kurduğu ileri teknolojiye sahip Orta Doğu'nun ve Türkiye'nin en büyük baharat işleme - sebze kurutma fabrikasında, hijyenik ortam ve koşullarda gerçekleştiren Tadalım Baharat; karabiber, kimyon, tarçın ve yenibahar gibi taneli ve kabuklu ürünleri de tane olarak temin ederek, öğütme işlemlerini kendi tesislerinde gerçekleştirir. Böylece baharatın öğütülürken koku ve tazeliğini kaybetmemesini sağlar. İşte bütün bu hassasiyet, Tadalım markasının daha ilk anda "kalite ve güven"i akla getirmesinin başlıca nedenidir.

Üreticiden Tüketiciye...
Tadalım Baharat'ın en güçlü yönlerinden biri de direkt dağıtım avantajıdır. Türkiye genelinde 300'den fazla pazarlama-merch ekibi, 150'nin üzerinde sipariş ve dağıtım aracı, çeşitli illerdeki bölge müdürlükleri ve depolarıyla ülke genelinde kendi Baharat Yolu'nu oluşturan Tadalım Baharat; Türkiye'nin her yerine maksimum 48 saatte ürün teslimiyle fark yaratıyor.Sürekli yükselen kalite standartları ve son yıllardaki pazarlama-tanıtım çalışmalarıyla ilk akla gelen marka hiç şüphesiz ki; bu ünvanı fazlasıyla hak ediyor.Sektör lideri olarak Türkiye'de eşi benzeri olmayan sistemi ve marka değeriyle 'Tüketicinin Mutfağında Bitinceye Kadar Garanti'li ürünleri, tüketicinin gönül rahatlığıyla Tadalım Baharat'ı tercih etmesini sağlıyor.Tadalım Baharat bu ayrıcalığı; memnun kalınmayan ürünler için Türkiye'nin her yerinde koşulsuz para iade ve değişim teminatıyla pekiştiriyor.